• Detail firmy

Anna Voráčová

Základní popis

Úklidové práce - čištění koberců a čalouněného nábytku - čištění nábytku, dveří - čištění oken (včetně rámů) - čištění podlah, dlažeb, linolea

Adresa

Zálavčí 354
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44882599
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úpravy interiérů:

- bytové i nebytové prostory - vyklizení prostor - drobné úpravy včetně obnovení malby - uvedení prostor do požadovaného stavu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 733 234
E-mail: annavoracova@tiscali.cz
WWW: www.avoz.org

Kontaktní osoba

Anna Voráčová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.

Hlídací služba Kytlica s.r.o.

Provozujeme střelnici a nabízíme podej loveckých potřeb, mysliveckého oblečení a obuvi, myslivecké optiky, dárků pro myslivce a širokého příslušenství pro lov a myslivost. Zajišťujeme úklidové práce pro firmy i fyzickou ostrahu osob a majetku.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.