• Detail firmy

Anna Mikulcová

Základní popis

Výroba dortů, rolád, řezů, čajového pečiva, klasických zákusků a valašských frgálů. Nabídka jedlých obrázků a tisk jedlých fotografií.

Adresa

Lhota u Vsetína 142
755 01 Lhota u Vsetína

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69602786
DIČ:  CZ5657222208

Výrobky, činnosti

Výroba dortů, rolád, řezů, čajového pečiva

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 439 025
Mobil: +420 736 743 400
E-mail: anna.mikulcova@seznam.cz
WWW: www.cukrarna-mikulcova.cz

Kontaktní osoba

Anna Mikulcová - Majitel

Další firmy v oboru

Alena Kirpalová

Naše vlastní cukrářská výroba je zaměřena především na restaurace a hotely. Zajišťujeme rovněž studenou kuchyni banketového typu. Nabízíme široký výběr špičkových dortů, zákusků, minidezertů, kynutých koláčů, pečiva, chlebíčků apod. Vyrábíme na zakázku, podle původních receptur. Majitelka cukrárny, Alena Kirpalová, získala mnoho ocenění, a to nejen doma, ale i v zahraničí.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

Klára Hanžlíková

Nabízíme poctivě ručně vyrobené dorty - slané, sladké i svatební, zákusky, dezerty, chlebíčky, kanapky, obložené mísy čí vánoční cukroví. Zajišťujeme catering pro soukromé i firemní akce, svatby či různé slavnosti.