• Detail firmy

Anna Hádlíková

Základní popis

Svatební květinový servis. Nabídka slavnostních a smutečních vazeb. Aranžování řezaných, sušených a hrnkových květin.

Adresa

Kvítkovská 182
763 61 Pohořelice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68046430

Výrobky, činnosti

Aranžování květin

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 253 439
E-mail: hadlik@post.cz

Kontaktní osoba

Anna Hádlíková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Helena Roubíčková Květiny LorDDekor

Provozujeme ateliér svatebních kytic, květinářství a zahradnictví v Praze a širém okolí. Navrhujeme a realizujeme svatební květinové výzdoby, květinové dekorace na stůl, květinové výzdoby hotelů, restaurací a firem, vytváření květinových věnců a rozvoz květin. Zajišťujeme udržovací zahradnické práce, sekání trávníků a porážení stromů pro soukromé zahrady i firemní prostory.

MAT FLOWERS DESIGN

Zabýváme se vazbou květin pro různou příležitost, prodejem interiérových dekorací a dárků. Nabízíme zajištění kompletního květinového svatebního servisu, výrobu zelených stěn do interiérů, sezónních dekorací do interiéru i exteriéru nebo květinovou výzdobu pro jakoukoliv příležitost. Vyrábíme i dárky z květin jako jsou květinové krabice nebo květinové obrazy.

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.