• Detail firmy

Anna Gregovská

Základní popis

Mandlování, žehlení, drobné opravy oděvů a textilu.

Adresa

Pod Černým vrchem 189
542 26 Horní Maršov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01946684
  • Služby

Výrobky, činnosti

Mandlování, žehlení, drobné opravy oděvů a textilu

Zabýváme se mandlováním ložního prádla,ubrusů apod. dále žehlením oděvů, drobnými opravami oděvů (zipy,zkracování,...) to vše pro domácnosti i penziony a menší ubytovací provozy.

Kontaktní údaje

E-mail: fgregovsky@seznam.cz

Kontaktní osoba

Anna Gregovská - Majitel

Mobil: +420 732 952 863
E-mail: fgregovsky@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dagmar Hanušová - Čistírna peří

Provozujeme čistírnu peří a zabýváme se šitím prošívaných dek, přikrývek a polštářů. Poskytujeme i doplňkové krejčovské služby, jako je např. šití záclon či výměna zipů. Díky bohatým zkušenostem v oboru nabízíme profesionální služby v nejvyšší kvalitě. Za téměř 25 let podnikání jsme získali řadu spokojených zákazníků. Naše služby neustále inovujeme a vylepšujeme. Přesvědčte se sami.

NES Mělník, s.r.o.

Nabízíme praní, balení a opravy prádla různých druhů, jako je např. ložní prádlo, pracovní oděvy, restaurační prádlo apod. Dále se věnujeme žehlení, které provádíme na moderních žehlících strojích značky Kannegiesser nebo chemickému čištění prádla, které se klasickým způsobem nedá vyčistit. K dispozici vlastní dopravu.

M.V.M. UNION TRADE, s.r.o.

Již od roku 2000 provozujeme prádelnu a čistírnu v Praze 1, nedaleko Václavského náměstí. Zajišťujeme čištění oděvů včetně pracovních, mandlování a žehlení prádla. Používáme moderní přístroje a kvalitní čistící prostředky. Otevřeno máme v pracovní dny od 7.30 - 21.30 hod., v sobotu a neděli od 9.30 - 19.30 hod. Při vyčištění více než 3 ks oděvů poskytujeme 10% slevu z celkové ceny.