• Detail firmy

Anna Chaloupková

Základní popis

Provádění kompletního úklidu v administrativních budovách, vývojových střediscích, školách, hotelích, průmyslových podnicích a domácnostech.

Adresa

Ferd. Pakosty 416
395 01 Pacov

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18308520

Výrobky, činnosti

Provádění kompletního úklidu

Provádění kompletního úklidu v administrativních budovách, vývojových střediscích, školách, hotelích, průmyslových podnicích a domácnostech.

Kontaktní údaje

Mobil: 606 432 448
E-mail: chaloupkova.a@seznam.cz
WWW: www.chaloupkova.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MAXX TOP, s.r.o.

Nabízíme pravidelné úklidy kanceláří, administrativních budov, bytů a komerčních objektů. Provádíme jednorázové předkolaudační úklidy budov, bytů a staveb, provádíme čistící práce ve výškách. Dodáváme pracovní síly ve stavebnictví. Působíme v rámci celé České republiky.

SERVIS DDD v.o.s.

Naše firma se specializuje na vyklízení prostor a sanaci dřeva. Dále pak desinfekci, desinsekci a deratizaci různých prostor, budov, objektů. Nabízíme také ochranné a čistící prostředky. Zajistíme zemědělský materiál, s jehož podrobnou nabídkou Vás seznámíme na vyžádání.

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.