• Detail firmy

Anna Bodnárová Zelinková

Základní popis

Jsme malá firma, která funguje od roku 2002; cateringem se zabýváme od roku 2006. Připravíme pro Vás jak snídaňové pohoštění (coffee break) tak i raut

Adresa

Rybníček 325/6
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68113633
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Catering

Připravíme pro Vás jak snídaňové pohoštění (coffee break) tak i raut nebo garden party.

Kontaktní údaje

WWW: www.quido.eu

Kontaktní osoba

Anna Zelinková Bodnárová - Majitel

Mobil: +420 776 619 858

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LAHŮDKY BRNO s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a prodej zboží delikatesního zaměření. Naše zboží je čerstvé a vybírat můžete z chlebíčků, obložených mís, salátů, zákusků a jiných lahůdek, které můžete využít jako pohoštění pro hosty, různé firemní večírky a akce, svatby a jiné významné životní události. Nabízíme rozvoz lahůdek po Brně a okolí. Při objednávce nad 1000 Kč je rozvoz po Brně ZDARMA.

FOODEX s.r.o.

Nabízíme prodej kávovarů, nápojových i svačinových automatů. Dodáváme jídelní automaty, nápojové automaty, kapslové kávovary, kávovary na espresso apod. Poskytujeme pronájem kávovarů, kompletní nápojový catering, opravy a servis automatů a kávovarů, baristická školení. Soustředíme se zejména na Jižní Moravu, Zlínský kraj a Vysočinu.

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.