• Detail firmy

Ankra Tech s.r.o.

Základní popis

V současnosti společnost pevné místo na trhu kotevní techniky jak v tuzemsku, tak v zahraničí. Firma má již dnes značně rozvinuté vlastní know-how, řadu technických řešení má kryto vlastními patenty. Dále se zabývá strojírenskou výrobou, atd...

Adresa

U Tesly 1825
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25853481
Rok založení:  1992
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Strojírenská výroba

- ocelové svařence se strojním opracováním, rozpojovací orgány dobývacích a razících strojů, části důlních strojů a zařízení, části stavebních strojů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 539 144
Telefon: +420 596 539 146
Fax: +420 596 541 798
E-mail: ankra@ankra.cz
WWW: www.ankra.cz

Kontaktní osoba

MILAN LICHNA - Jednatel

Mobil: +420 602 537 112

Pobočky

ANKRA, spol. s r.o.
U Tesly 1825
735 41 Petřvald u Karviné

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Porgest, a. s.

Zaměřujeme se na výrobu motorových vozidel včetně zajištění záručního i pozáručního servisu. Realizujeme přestavby dle ADR. Dodáváme sklápěčové korby, valníkové plošiny, hydraulické nakládací jeřáby, jednoramenné nosiče kontejnerů, nádrže na PHM a nádrže na oleje. Provádíme montáže zdvihacích plošin, montáže tachografů a pálení plazmou.

HASMI s.r.o.

Specializací firmy je lisování technické pryže. Vyrábíme pryžové výlisky do průměru 950 mm. Dodáváme technickou pryž v deskách, rolích i v přířezech, vše dle požadavků zákazníka - zajišťujeme kusovou i sériovou výrobu. Dále provádíme pogumování válců, plochých strojních součástí, lepení za studena speciální otěruvzdornou pryží či vulkanizaci za tepla. Součástí našich služeb je odborné poradenství.

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.