• Detail firmy

Angermann & Lüders, s.r.o.

Základní popis

Provoz aukční síně a provádění posudků.

Adresa

V Jirchářích 12
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25094939
DIČ:  CZ25094939
Rok založení:  1999
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

AUKCE POUŽITÝCH STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Kontaktní údaje

Telefon: 420 224 934 679
Fax: 420 224 934 848
E-mail: info@netbid.cz
WWW: www.netbid.cz
WWW: www.netbid.com

Kontaktní osoba

Marek Ječný - Ředitel

Filip Jenerál - Jednatel

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.