• Detail firmy

Angels Agency

Základní popis

Angel's Agency je spolehlivý partnerem v oblasti zajištění personálu pro pořádání veletrhů, výstav, firemních akcí, večírků, kulturní akcí, galavečerů, ochutnávek a progací výrobků či firem.

Adresa

Renneská 17
639 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71943722
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zajištění personálu

- pro pořádání veletrhů, výstav, firemních akcí, večírků, kulturní akcí, galavečerů

Kontaktní údaje

WWW: www.angels-agency.cz

Kontaktní osoba

Michaela Girgleová - Jednatel

Mobil: +420 602 966 535
E-mail: michaela-girgleova@email.cz
Další firmy v oboru

FUN EXPRESS s.r.o.

Kompletní příprava a organizace firemních prezentací, setkání, školení, zasedání a konferencí, kongresů, sportovních dnů, vánočních večírků atd. Zajistíme rovněž stravování, ubytování, hostesky, bezpečnostní služby, ale i grafické služby, tisk pozvánek, fotodokumentaci či upomínkové předměty. Možnost dodání audiovizuální výbavy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

HORSENSE CZ , s.r.o.

Pořádáme kurzy leadershipu s koňmi. Na těchto kurzech řešíme různé úkoly s koněm a následně pracujeme s prožitky prostřednictvím společného sdílení a diskuzí. Naše kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, jsou odborně vedeny a na bezpečí při práci s koněm klademe vždy velký důraz. Dopřejte si silný zážitek a objevte nepoznané!

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.