• Detail firmy

Angelika Hughes

Základní popis

Grafický design tiskovin. Nabízím také expresní online grafickou podporu Vašemu marketingovému oddělení.

Adresa

Vyšehradská 429/37
128 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71534679

Výrobky, činnosti

Grafický design a návrhy

Navrhuji a připravuji k tisku všechny druhy komunikačních materiálů a běžných tiskovin. Na objednávku vytvořím layout pro obsáhlejší tiskoviny – katalogy, časopisy. Nabízím také expresní grafickou podporu Vašemu marketingovému oddělení.

Kontaktní údaje

E-mail: info@advisions.cz
WWW: www.advisions.cz

Kontaktní osoba

Angelika Hughes - Majitel

Mobil: +420 734 728 396
E-mail: info@advisions.cz
Další firmy v oboru

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.