• Detail firmy

Anemis s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zpracování dotačních auditů, vypracování ekonomických analýz firmy, zajištění výběrových řízení. Vypracujeme Vaše projekty pro české i evropské programy.

Adresa

Spálená 51
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63677164
DIČ:  CZ63677164
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dotační audity.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 161 871
Mobil: +420 226 518 852
Fax: +420 224 930 203
E-mail: info@anemis.cz
WWW: www.anemis.cz

Kontaktní osoba

Eva Čermáková - Jednatel

Další firmy v oboru

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.

Bc. Jiří Voršilka

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zpracování účetnictví a daňové evidence. Nabízíme profesionální zpracování účetních dokladů, veškerých daňových přiznání, účetních závěrek, finančního účetnictví a mezd přímo u Vás ve firmě nebo v naší kanceláři. Navrhneme pro Vás plán daňové optimalizace přímo dle vašich potřeb.

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.