• Detail firmy

ANDRLE VÁCLAV

Základní popis

Podvrty a protlaky pod komunikacemi, železnicemi a vodními toky

Adresa

Osek u Rokycan 293
338 21 Osek

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11370262

Výrobky, činnosti

Zemní protlaky a podvrty komunikace

zemní protlaky a podvrty komunikací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 781 298
Mobil: +420 603 700 690
E-mail: protlaky@terravrt.cz
WWW: www.terravrt.cz/

Kontaktní osoba

Václav Andrle - Majitel

Telefon: +420 603 700 690
E-mail: protlaky@terravrt.cz
Další firmy v oboru

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

BOKR s.r.o.

Zabýváme se realizací pozemních staveb a jejich dokončování. Provádíme stavby parkovišť a chodníků, odstavných a nakládacích ploch, centrálních parků a překladišť, cyklistických stezek a pěších zón, opěrných zdí, odvodňovacích prvků v komunikacích či výstavbu zpevněných ploch ze zámkových a žulových dlažeb.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.