• Detail firmy

ANDRETEA, a.s.

Základní popis

služby Daňové právo,Správní právo,Obchodní právo,Rodinné právo,Pracovní právo,Právo nebytových prostor ,Bytové právo,Občanské právo

Adresa

Karlovo náměstí 290/16
120 00 Praha 2 - Nové Město

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27945243
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Daňové právo,Správní právo,Obchodní právo,Rodinné právo,Pracovní právo,Právo nebytových prostor ,Bytové právo,Občanské právo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 955 613
Mobil: 732 312 121
E-mail: mrozek@andretea.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Mrozek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

Entech-Group, s.r.o.

Monitorujeme spotřebu energie za účelem trvalé optimalizace provozních nákladů. Věnujeme se analýze spotřeby energie, optimalizačním studiím a další. Provádíme tepelný audit a pravidelné nebo jednorázové kontroly kotle dle Zák. 406/2000 Sb. Zaměřujeme se na obory jako je vytápění, vzduchotechnika, ochrana ovzduší a další.