• Detail firmy

Andrej Ungrman

Základní popis

Naše firma provádí údržbu zeleně – péče o Váš trávník (sekání, hnojení, odplevelení, vertikutace), návrhy, projekci a realizaci zahrad....

Adresa

Tuháňská 230
273 06 Libušín

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76633837

Výrobky, činnosti

Údržba zeleně

Kontaktní údaje

E-mail: sesecemeposeceme@email.cz
WWW: www.sesecemeposeceme.cz

Kontaktní osoba

DiS. Dominik Suchý, Ing. - Majitel

Mobil: +420 602 737 502

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

Lenka Horňáková

Zhotovíme vazbu květin dle Vašich přání a požadavků, aranžujeme květiny pro ženy, pro muže i pro děti. Vytváříme květinové dekorace na stůl, dveře i dekorace celých interiérů. Nabízíme široký výběr hrnkových květin, smuteční a svatební kytice. V nabídce máme i sezónní zboží - adventní věnce, vánoční a velikonoční výzdobu. Zabalíme dárky a dárkové koše a nově Vám květiny i dovezeme.

HORTISCENTRUM s.r.o.

Projekce, realizace a údržba zeleně včetně terénních úprav a kácení stromů. Zahrada - zahrady na klíč, zakládání trávníků (trávníky), vodní plochy - jezírka, pergoly, závlahové systémy. Zahradní centra v Židlochovicích a v Čáslavi.