• Detail firmy

ANDREJ NISTOR

Základní popis

Zajišťujeme kompletní elektroservis. Dále provádíme stavební práce a ruční vykopové práce.

Adresa

náměstí Pod Lipami 28
273 71 Zlonice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03559254

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 731 469 608
E-mail: nistor.andrej@seznam.cz
WWW: www.kladno.andrej.nistor.cz

Kontaktní osoba

Andrej Nistor - Majitel

Další firmy v oboru

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

VLADYKA zemní práce

Firma Vladyka zemní práce byla založena v roce 1991 a specializuje se na realizaci zakázek, které se týkají zemních prací všeho druhu. Provádíme především zemní, přípravné a výkopové práce pro stavby. Zajišťujeme demolice staveb, odbahnění rybníků a úpravy skládek. Poskytujeme služby pro stavebnictví v oblasti vnitrostátní nákladní autodopravy. Zajišťujeme především přepravu sypkých materiálů.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.