• Detail firmy

Andrej Mazurov

Základní popis

Zabývám se užitou grafikou, obalovým designem, reklamou, filmem a stříháním. Nabízím služby v oblasti DTP a tvorby katalogů.

Adresa

Verdunská 627/11
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67380581

Výrobky, činnosti

Zabývám se užitou grafikou

Zabývám se užitou grafikou, obalovým designem, reklamou, filmem a stříháním. Nabízím služby v oblasti DTP a tvorby katalogů.

Kontaktní údaje

E-mail: andrej111@seznam.cz

Kontaktní osoba

Andrej Mazurov - Majitel

Mobil: +420 603 516 241
Další firmy v oboru

BETIS spol. s r.o.

Nabízíme kompletní marketingové, polygrafické, reklamní a grafické služby. Zajišťujeme grafické návrhy reklamy, potisk reklamních předmětů, tisk barevných plakátů, tisk barevných letáků, velkoplošný digitální tisk, tisk velkoformátové reklamy, tisk jednobarevných letáků, ofsetový tisk plakátů, tisk publikací, katalogů a brožur. Realizujeme digitální i ofsetový tisk.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.

Business Media CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí především odborné tituly v odvětvích stavebnictví a architektury, dopravy a průmyslu. Velkou část portfolia tvoří populární tituly v oblasti bydlení a automobilismu. U odborných titulů se zaměřuje především na rozšiřování fundovaných a aktuálních informací, které pomáhají profesionálům při každodenní práci.