• Detail firmy

ANDREA Zlín s.r.o.

Základní popis

Projekční a realizační činnosti v oblasti vzduchotechniky, klimatizace a rekuperace jak v oblasti průmyslové tak občanské vybavenosti.

Adresa

Burešov 4886
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46970291
DIČ:  CZ46970291
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vzduchotechnika

Nabízíme profesionální služby s dlouholetými zkušenostmi v oblasti větrání průmyslových objektů, občanské vybavenosti, restaurací a hotelů, rodinných domů. Navrhneme vám optimální řešení větrání vašich prostor.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 219 201
E-mail: andrea@andreazlin.cz
WWW: www.andreazlin.cz

Kontaktní osoba

Jan Košák - Jednatel

Mobil: +420 777 940 926
E-mail: kosak@andreazlin.cz
Další firmy v oboru

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.