• Detail firmy

Andrea Toušová

Základní popis

prodej - stáčená vína - sýry - čaj - káva - koření - vína, ...

Adresa

Květnového vítězství 68
149 00 Praha 4 - Háje

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71797238
  • Služby

Výrobky, činnosti

Potraviny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 727 888 434
E-mail: admin@kupsivino.cz
E-mail: prodejna@kupsivino.cz
WWW: www.kupsivino.cz

Kontaktní osoba

Andrea Toušová

Mobil: +420 777 687 121
Další firmy v oboru

MY GASTRO s.r.o.

Specializujeme se na dovoz italské kávy, čokolády a jiných horkých i ledových nápojů špičkové kvality. Nabízíme kvalitní italskou zrnkovou kávu, zrnkovou jednodruhovou kávu, italskou mletou kávu, teplé a studené sypané čaje, teplé a studené porcované čaje, horkou belgickou čokoládu, ledové jogurtové nápoje, kvalitní kakao, nejrůznější kávovary a profesionální drink mixery.

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.