• Detail firmy

Andrea Telal

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme plastová okna a dveře z německých PVC profilů WINKHAUS. Vyrábíme dveřní výplně pro PVC a hliníkové dveře.

Adresa

Družstevní 337
378 56 Studená

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65955218

Výrobky, činnosti

Plastová okna a dveře

Kontaktní údaje

E-mail: info@cektur.com
WWW: www.cektur.com

Kontaktní osoba

Andrea Telal - Majitel

Mobil: +420 776 010 304
Další firmy v oboru

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!

JK OKNA - STAVITELSTVÍ s.r.o.

Věnujeme se zateplování fasád, nabízíme fasádní systémy, fasádní barvy a potěry. Jsme zařazeni v programu "Zelená úsporám". Dále zajišťujeme výrobu oken a parapetů na zakázku, dodáváme interiérové a vchodové dveře či garážová sekční vrata. Kompletní nabídku našich produktů naleznete na webových stránkách firmy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.