• Detail firmy

Andrea Bílková

Základní popis

Internetový prodej rock, punk a metal oblečení a doplňků. Zastoupení značek Steel, Black Heart, King Kerosin, Bustagrip a jiné.

Adresa

Jungmannova 21
350 02 Cheb

Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87010801

Výrobky, činnosti

vykazování dat INTRASTATU

Naše služby se týkají kompletního zpracování dokladů pro měsíční výkazy INTRASTATU včetně jejich podání na místně příslušném celním úřadě.

Kontaktní údaje

E-mail: info@rocknroll-shop.cz
E-mail: info@aaaintrastat.cz
WWW: www.rocknroll-shop.cz

Kontaktní osoba

Andrea Sulková - Majitel

Telefon: +420 722 100 720

Karel Bílek - Generální ředitel

E-mail: bilek.karel@seznam.cz
Další firmy v oboru

INTER EU, s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování účetnictví pro fyzické osoby, školy, příspěvkové a neziskové organizace. Jsme schopni zajistit daňovou optimalizaci, vedení a inventarizaci majetku i zásob. Zpracujeme externí účetnictví nebo samotné mzdy.

Ing. Pavel Kolářík

Zabýváme se prodejem a koupí firem. Nabízíme k tomu dvacetileté zkušenostmi v oblasti financování firem, financování průmyslových investic, restrukturalizace a revitalizace společností, a to jak v Čechách tak v Německu, Itálii a v Rusku. Oceníme Vaši firmu a navrhneme scénář postupu při hledání kupce/prodejce firmy. Povedeme vyjednávání a zajistíme jeho maximální efektivnost.

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.