• Detail firmy

Andrea Plisková

Základní popis

Kompletní vizážistika, permanentní make up (tetování obočí, linek horních a dolních, stínování rtů), kadeřnické služby, poradenství, prodej kosmetiky.

Adresa

U Hájovny 295
789 72 Dubicko

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01853112
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kosmetické služby

Kontaktní údaje

E-mail: andrea-pliskova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Andrea Plisková - Majitel

Mobil: +420 736 662 669
E-mail: andrea-pliskova@seznam.cz
WWW: adriane-vizaz.cz/

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

ZOXÍ s.r.o. personální agentura

Naše česká firma ZOXÍ s.r.o. působí jako personální agentura. Orientujeme se na oblast Brno a Brno-venkov. Zajišťujeme zprostředkování pracovníků do provozu obchodů, skladů, výroby i úklidových služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

KOREJZOVÁ & SPOL., v.o.s.

Poskytujeme komplexní právní a poradenský servis v oblasti ochrany nehmotného majetku. Nabízíme profesionální zastupování v řízení o přihlášce vynálezu, užitných vzorů, průmyslových vzorů a ochranných známek. Rovněž Vás zastoupíme v oblasti sporné agendy, autorskoprávních sporech, doménových sporech a také v jednání proti nekalé soutěži. Zpracujeme licenční smlouvy, franchisingové smlouvy apod.