• Detail firmy

Anatoliy Marchuk

Základní popis

Realizace interiérů na klíč včetně grafického 3D zpracování budoucího díla.

Adresa

Plynární 31
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66859182

Výrobky, činnosti

Realizace interiérů na klíč včetně grafického 3D z

Realizace interiérů na klíč včetně grafického 3D zpracování budoucího díla.

Kontaktní údaje

E-mail: marchukova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Anatoliy Marchuk - Majitel

Mobil: +420 775 131 227
E-mail: http://www.stavprace.estranky.cz
E-mail: marchukova@seznam.cz

p. Marchukova - Jednatel

Mobil: +420 775 131 227
Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

PROMOTEAM s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na pořádání společenských a kulturních akcí všeho druhu a na promotion aktivity, a to od ideového konceptu až po praktickou realizaci. Naší doménou je event marketing a management. Specializujeme se na módní přehlídky, plesy, slavnostní večírky, kongresy, tiskové konference, teambuildingy, dětské akce atd. Mezi další naše činnosti patří tisková a hudební produkce.

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.