• Detail firmy

Anatolii Stehnei

Základní popis

STAVEBNÍ PRÁCE -Dlažby, obklady -Rekonstrukce býtovych i nebýtovych prostor -Rekonstrukce bytových jader -Zateplovací práce ZARUKA KVALITNÍ A RYCHLÉ PRÁCE ZA ROZUMNÉ CENY!!!

Adresa

Orlické Záhoří 25
517 64 Orlické Záhoří

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76672867
DIČ:  8903184279

Výrobky, činnosti

STAVEBNÍ PRÁCE

Dlažby, obklady -Rekonstrukce býtovych i nebýtovych prostor -Rekonstrukce bytových jader -Zateplovací práce ZARUKA KVALITNÍ A RYCHLÉ PRÁCE ZA ROZUMNÉ

Kontaktní údaje

E-mail: stegan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Anatolii Stehnei - Generální ředitel

Telefon: 608 335 813
E-mail: stegan@seznam.cz
Další firmy v oboru

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.