• Detail firmy

ANATECHNIC, s.r.o.

Základní popis

Nabídka servisu multifunkčních strojů, inkoustových a laserových tiskáren, kopírovacích strojů a faxů a pronájmu kancelářské techniky.

Adresa

Janského 2419/
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27436811

Výrobky, činnosti

Servis kancelářské a obchodní techniky.

Nabídka servisu multifunkčních strojů, inkoustových a laserových tiskáren, kopírovacích strojů a faxů a pronájmu kancelářské techniky.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 722 584
E-mail: karen@volny.cz

Kontaktní osoba

Jiří Karen - Jednatel

E-mail: obchod@anatechnic.cz
WWW: www.anatechnic.cz
Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.