• Detail firmy

ANAP produkce, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se pořádáním konferencí, firemních,společenských akcí a plesů.Pořádáme vyhlídkové lety,lázeňské pobyty.Zajistíme cateringové služby.

Adresa

Vašátkova 1019/2
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24686671

Výrobky, činnosti

catering,akce,event marketing,

Kontaktní údaje

E-mail: info@anap.cz
WWW: www.anap.cz

Kontaktní osoba

Martin Mrva - Jednatel

Renáta Mrvová - Jednatel

Mobil: +420 602 854 822

Lucie Mrvová - Jednatel

Další firmy v oboru

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.