• Detail firmy

ANAFRA, s.r.o.

Základní popis

V rámci své hlavní podnikatelské činnosti poskytujeme specializované služby v oblasti IT technologií, IT outsourcingu, výstavbou a následnou správou datových sítí.

Adresa

Slezská 1281
756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26878291

Výrobky, činnosti

Zabýváme se webhostingem, webdesignem.

Kontaktní údaje

Mobil: 773 745 715
E-mail: obchod@anafra.cz
WWW: www.anafra.cz

Kontaktní osoba

Jiří Rohlíček - Jednatel

Jan Franc - Jednatel

Mobil: 775 262 372
Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

Jindřich Žemlička

Poskytujeme služby v oblasti marketingu. Navrhujeme a tvoříme internetové prezentace, dále pak reklamní kampaně včetně zajištění jejich správy, zabýváme se SEO optimalizací pro vyhledávače, PPC reklamními kampaněmi apod. Technická podpora je samozřejmostí. Máme rovněž bohaté zkušenosti s produktovou fotografií. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Počítače 1024

Zabýváme se prodejem, servisem a opravami počítačů, notebooků, tabletů, monitorů. Dodáváme počítače nové i repasované. Nabízíme komponenty a příslušenství pro PC, software, spotřební materiál. Zajišťujeme instalace domácích sítí, vyčištění, přeinstalace či odvirování PC. Věnujeme se rovněž tvorbě webových stránek. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.