• Detail firmy

AMTEKO international s.r.o.

Základní popis

Dodávky injektážních směsí a příslušenství značky Webac Chemie pro injektáže konstrukcí stavebních, podzemních a inženýrských objektů.

Adresa

Klímova 3237/1
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28895851

Výrobky, činnosti

Injektážních směsí

Dodávky injektážních směsí a příslušenství značky Webac Chemie pro injektáže konstrukcí stavebních, podzemních a inženýrských objektů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 366 885
Fax: +420 222 366 970
E-mail: info@amteko.com
WWW: www.amteko.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Matějček - Jednatel

Mobil: +420 774 215 517

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MM - PRAHA s.r.o.

Provozujeme velkoobchod i maloobchod s kompletním sortimentem pro podlaháře, malíře, obkladače také pro zateplování budov. Nabízíme dodávku a realizaci podlahových krytin. Zajišťujeme lité podlahy, dřevěné či laminátové podlahy. Zajišťujeme interiérové a fasádní tmely či barvy, epoxidové hmoty, penetrace pro podlahy, lepidla na podlahy, dlažbu či obklady, nátěry na kov a dřevo a mnoho dalšího.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

J+J Nájemníkovi s.r.o.

Naše společnost se specializuje na prodej potřeb pro lakýrnictví, autolakýrnictví a truhlářství. Prodáváme barvy, laky, ředidla, tmely, lazury, pasty, leštící prostředky, kotouče, brusivo a mnoho jiného. Provádíme tónování barev, k dispozici máme 18000 odstínů. Dále nabízíme železářské zboží, zahradnické potřeby, pracovní nářadí a ochranné pracovní pomůcky.