• Detail firmy

amSPORT s.r.o.

Základní popis

Prodej golfového vybavení

Adresa

Voskovcova 1075/55
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27157776

Výrobky, činnosti

Golfové vybavení

Kontaktní údaje

Fax: +420 251 680 515
E-mail: amgolf@amgolf.cz
WWW: www.amgolf.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Chvoštík - Jednatel

Mobil: +420 723 273 938
Další firmy v oboru

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.