• Detail firmy

AMON Project, s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb v oboru IT. Nabídka správy ICT, projektového řízení, grafických služeb, analýz a optimalizací procesů, auditu stávajícího zabezpeče

Adresa

Sokolovská 366/84
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24135411

Výrobky, činnosti

Grafické služby, webdesign.

Poskytování služeb v oboru IT. Nabídka správy ICT, projektového řízení, grafických služeb, analýz a optimalizací procesů, auditu stávajícího zabezpečení dat a další.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 624 444
Mobil: +420 604 587 070
E-mail: info@amonproject.cz
WWW: www.amonproject.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Brandštýl - Jednatel

Tomáš Zítka - Jednatel

Další firmy v oboru

Tiskárna Kaliba, spol. s r.o.

Poskytujeme služby ofsetové archové tiskárny a knihařství. Nabízíme kompletní výrobu včetně grafického zpracování. Dodáváme vizitky, letáky, plakáty, brožury nebo propagační materiály.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

FRENDS s.r.o.

Specializujeme se na reklamu a marketing. Věnujeme se kreativní grafické práci. Připravujeme strategii a plánujeme reklamní kampaň. Poskytujeme poradenství v oblasti reklamy a součástí naší nabídky jsou i produkční služby. Zpracujeme kvalitní a efektivní video a audio prezentace.