• Detail firmy

Amodo, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme autoservis a pneuservis všech značek osobních a užitkových vozidel. Provozujeme maloobchod a velkoobchod náhradních dílů.

Adresa

Českobrodská 3/17
190 00 Praha 9 - Hrdlořezy

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26772574

Výrobky, činnosti

Provozujeme autoservis a pneuservis

Provozujeme autoservis a pneuservis všech značek osobních a užitkových vozidel. Provozujeme maloobchod a velkoobchod náhradních dílů.

Kontaktní údaje

E-mail: auto@amodo.cz

Kontaktní osoba

Libor Šilhán - Jednatel

Mobil: +420 777 660 449
E-mail: auto@amodo.cz
Další firmy v oboru

AMKA Trading, spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí lepidel, tmelů, těsnění, čističů, odmašťovačů, maziv, brusiv a další. Specializujeme se na automobilový průmysl a řemeslnictví. V nabídce máme diagnostiku, která umožňuje čtení a dekódování kódu závad, nastavení parametrů a další. Dbáme na vysokou kvalitu všech našich výrobků.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.