• Detail firmy

Amisk Hescom s.r.o

Základní popis

Poskytujeme architektura a realizaci pasivních i nízkoenergetických domů, střech či nástaveb. Zajišťujeme rekonstrukce a přestavby.

Adresa

Vratislavova 32/4
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28371801

Výrobky, činnosti

Rodinné domy na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: info@amisk.com
WWW: www.amisk.com

Kontaktní osoba

Mgr.A. FILIP KOVÁŘ - Jednatel

Mobil: +420 605 191 911
Další firmy v oboru

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.

Ing. Eva Patáková

Specializujeme se na zajišťování stavebního dozoru. Nabízíme kompletní servis včetně jednání s úřady, inženýrské činnosti od záměru až po kolaudaci nebo i při odstraňovaní staveb.