• Detail firmy

Amiprol, spol. s r.o.

Základní popis

Jsme mladá dynamická a flexibilní firma s 10letou zkušeností v oboru. Provádíme kompletní dodávky staveb na klíč, komplexní rekonstrukce bytových domů, bytů a střech s možností doporučení architektů a využití programu zelená úsporám.

Adresa

Skalky 2042/69
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25332210

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní dodávky staveb na klíč

Provádíme kompletní dodávky staveb na klíč, komplexní rekonstrukce bytových domů, bytů a střech.

Kontaktní údaje

E-mail: mpolasek@amiprol.cz
WWW: www.amiprol.cz

Kontaktní osoba

Michal Polášek - Jednatel

Mobil: +420 608 848 248
Další firmy v oboru

Sádrokartony Londa

Věnujeme se zednickým a montážním pracem pomocí sádrokartonových konstrukcí. Rekonstruujeme půdní prostory, koupelny a bytová jádra, vystavíme jakékoliv příčky a předstěny. Působíme v celém Moravskoslezském kraji, zejména v oblastech Nový Jičín, Kopřivnice a Frenštát pod Radhoštěm.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.