• Detail firmy

AMILA s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod a maloobchod impregnace na dřevo, impregnace na zdivo, impregnace obuvi, barvy a laky, lepidlo, laky a oleje na dřevo, protipožární ochrana, ochrana zdiva. Provedení odborné aplikace na stavbě. Poradenství.

Adresa

Tovární 315
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28850092

Výrobky, činnosti

Impregnace na zdivo

Kontaktní údaje

E-mail: info@amila.cz
WWW: www.amila.cz

Kontaktní osoba

Milan Hospodka - Jednatel

Mobil: +420 604 166 522
Další firmy v oboru

PEŠEK technology spol. s r.o.

Prodej a servis stříkacího zařízení Wagner. Nabídka vybavení lakoven a poradenství v oblasti aplikace barev, nátěrových systémů a stříkacích zařízení. Zaškolení obsluhy a údržby, opravy.

BARVY - LAKY - OLEJE

Specializujeme se na prodej hydroizolací, barev, nátěrových hmot, olejů, vosků, malířských a lakýrnických potřeb. Máme široký výběr produktů, naši prodejci umějí zákazníkovi odborně poradit a poskytnout veškeré důležité informace o nabízeném zboží včetně jejich předností i nedostatků. Prodeji barev a nátěrů se věnujeme již od roku 1998. Prodáváme pouze kvalitní certifikované zboží.

A.Thermo s.r.o.

Firma nabízí prodej příslušenství k osobním a užitkovým automobilům. Dále laky, mořidla, oleje, opravné prostředky (např. retušovací tužka, balzám na kůži, voskový tmel), ředidla, šelaky. Z autodoplňků například stěrače, žárovky, výfukové komponenty.