• Detail firmy

Amikov, s.r.o.

Základní popis

Společnost působící v oblasti personalistiky a lidských zdrojů.

Adresa

Thunovská 179/12
118 00 Praha 1 - Malá Strana

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02273691
  • Služby

Výrobky, činnosti

Personalistika

Amikov, s.r.o. je společnost působící v oblasti personalistiky a lidských zdrojů. Svým klientům poskytuje komplexní personální služby s cílem dosáhnout spokojenosti na straně klienta i na straně uchazeče o zaměstnání.

Kontaktní údaje

E-mail: personal.kovarik@seznam.cz
E-mail: prace@amikov.com
WWW: www.amikov.com

Kontaktní osoba

Marek Kovařík - Jednatel

Mobil: +420 601 355 496
Mobil: +420 602 410 662
E-mail: prace@amikov.com
Další firmy v oboru

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.

TESUR - technologické linky, sušení a regulace s.r.o.

Naše společnost se zabývá vývojem a výrobou technologických linek, sušáren a průmyslových vlhkoměrů. Objednejte si u nás sušárnu na míru a my Vám ji dopravíme až na určenou adresu.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.