• Detail firmy

Amica Commerce s.r.o.

Základní popis

Dovážíme celý sortiment vestavné a volně stojící bílé techniky. Nabízíme volně stojící či vestavné sporáky, lednice, pračky, myčky a také odsavače.

Adresa

Šafránkova 1243/3
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27194469

Výrobky, činnosti

Servis bílé techniky i zakoupených produktů.

Dovážíme celý sortiment vestavné a volně stojící bílé techniky. Nabízíme volně stojící či vestavné sporáky, lednice, pračky, myčky a také odsavače par do kuchyní, mikrovlnné trouby a skolekeramické desky. Zajišťujeme také servis zakoupených produktů.

Kontaktní osoba

LUKÁŠ METELKA - Jednatel

Telefon: +420 257 314 325
Mobil: +420 777 074 472
Další firmy v oboru

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.