• Detail firmy

AMFITAR s.r.o.

Základní popis

Provádíme analýzy a určení potřeb z hlediska IT technologií. Řešení pro sítě menších firem. Technologie pro spolupráci a mobilitu. Zavedení správy systémů a sítí metodikou ITIL. Řízení projektů při budování a rozvoji využití informačních technologií.

Adresa

B. Němcové 27/8
664 49 Ostopovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27751651

Výrobky, činnosti

Technologie IT,Sdílení informací

Kontaktní údaje

Telefon: 541 211 565
Fax: 541 234 030
WWW: www.amfitar.cz

Kontaktní osoba

Jiří Badal - Jednatel

Mobil: 776 152 969
Další firmy v oboru

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.

PC - URS

Společnost PC - URS prodává a zajišťuje servis výpočetní techniky. Provádíme diagnostiku poruchy, zprovoznění, instalaci softwaru, záchranu dat a jiné. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás. Nabídka služeb za bezkonkurenční ceny. Více informací a objednávky na www.pc-urs.cz.