• Detail firmy

AMERSPAN s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kovové, prefabrikované a snadnosestavitelné samonosné haly. Haly lze použít na neomezenou řadu způsobů. Například jako skladištní a výrobní haly, garáže, letištní hangáry, prodejní objekty, sportovní areály, zemědělské objekty, stáje,apod.

Adresa

Pod Krocínkou 751/33
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29059127
DIČ:  CZ29059127

Výrobky, činnosti

Samonosné haly

Nabízíme kovové, prefabrikované a snadnosestavitelné samonosné haly. Haly lze použít na neomezenou řadu způsobů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@amerspan.com
WWW: www.amerspan.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Honz - Jednatel

Mobil: +420 777 773 333
E-mail: info@amerspan.com
Další firmy v oboru

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.