• Detail firmy

AMD PARTNER s.r.o.

Základní popis

Hlavní činností, kterou se společnost AMD PARTNER s.r.o. zabývá, je: prodej pracovních oděvů a pracovní drogerie, pracovní obuvi. Strojní vyšívání.

Adresa

Dolnoveská 198
763 16 Fryšták

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26277620
DIČ:  CZ26277620
Rok založení:  2002
  • Maloobchod
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Montáž kabelových svazků

Kontaktní údaje

Telefon: 577 913 337
Mobil: 603 215 022
Fax: 577 913 338
E-mail: amdpartner@amdpartner.cz
WWW: www.amdpartner.cz

Kontaktní osoba

Marek Škoda - Ředitel

Telefon: 577 913 336
E-mail: skoda.marek@amdpartner.cz

Martina Kalivodová - Obchodní reprezentant

Telefon: 577 101 410
Další firmy v oboru

H + M Zlín a.s.

Zaměřujeme se na prodej a servis svářecí techniky. Dodáváme svářecí zařízení, plazmové řezačky, svařovací hořáky, svářecí materiál, filtrační zařízení, autogenní techniku, brusné nástroje, pily a ochranné pomůcky. Nabízíme stavební práce a stavební svářečské práce pro občanskou i průmyslovou výstavbu. Realizujeme montáže ocelových i sádrokartonových konstrukcí.

Ludmila MUCALÍKOVÁ - ELLISS - výroba a prodej oděvů

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou pracovních profesních oděvů. Šijeme na zakázku kvalitní pracovní oblečení pro různé obory, jako např. zdravotnictví, potravinářství, ale i oděvy pro volný čas - kalhoty, mikiny, trika a mnoho dalšího. Vyšíváme rovněž loga firem. Používáme materiály českých a anglických výrobců. Nově provozujeme e-shop s dámskými a pánskými pracovními oděvy.

KBU SERVIS s.r.o.

Nabízíme servis a prodej svařovací techniky, příslušenství pro svářeče, autogenní techniku, svařovací invertory a přídavné materiály pro svařování. Dodáváme svářečské kukly. Specializujeme se na opravy a renovace svářeček, plazmové řezání a dělení materiálu na kyslíkových řezacích strojích.