• Detail firmy

AMC Zábřeh spol. s r.o.

Základní popis

Elektropříslušenství vozidel, spací nástavby vozů, automobilová topení, montáž světelných ramp, montáž spoilerů, klaksony a signalizační majáky

Adresa

ČSA 2
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47681802

Výrobky, činnosti

Obchody s náhradními díly a dodatečným vybavením pro automobily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 583 401 000
Telefon: +420 583 411 290
Telefon: +420 583 411 146
Fax: +420 583 401 006
E-mail: amczabreh@iol.cz

Kontaktní osoba

VÁCLAV PAŘÍZEK - Jednatel

LUCIE PAŘÍZKOVÁ - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CZECH ETIMEX s.r.o.

Naše společnost ETIMEX je vedoucím dodavatelem vyfukovaných plastových systémů pro rozvod vody a vzduchu ve vybraných oblastech trhu v Evropě a severní Americe. Vyvíjíme a vyrábíme inovační produkty v optimální kvalitě. Zajišťujeme kompletní řešení. Dostanete tak z jedné ruky vše od nápadu až po hotový plastový nebo pryžový díl. To vše v jakémkoli požadovaném množství.

Jiří Skřivan

Autoopravna Lpg-Skřivan je firma s letitými zkušenostmi a to v oblasti přestaveb motorových vozidel na LPG. Poskytujeme rovněž servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Naše služby autoservisu nabízíme za velmi rozumné ceny. Nabízíme různé náhradní díly jako brzdy, výfuky a další. K prodeji máme také tažná zařízení. Neváhejte nás navštívit.

VEGA TRUCKS s.r.o.

Zabýváme se servisem a pozáručním servisem nákladních automobilů a návěsů, prodáváme náhradní díly a doplňky. Měříme geometrii nákladních vozidel laserovým přístrojem. Nabízíme karosářské a lakýrnické práce. Dále vykupujeme a prodáváme nákladní vozy, tahače, vleky, dodávky a návěsy.