• Detail firmy

Naděžda Ambrožová

Základní popis

Zprostředkování obchodu, služeb a prodeje, stavebnictví.

Adresa

M. G. Dobnera 2939/8
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13740440
DIČ:  526122162
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zprostředkování

Obchod, služby, prodej, stavebnictví.

Kontaktní osoba

Naděžda Ambrožová - Majitel

Telefon: 721 198 804
E-mail: ambrozovanada@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FISH-COM CZ, s.r.o.

Zabýváme se prodejem a montáží stínící techniky jako jsou žaluzie, rolety, markýzy a garnýže. Poskytujeme služby v oblasti instalatérství. Zajišťujeme prodej, pronájem a koupi nemovitostí včetně poradenské činnosti v oblasti realit. Součástí našeho podnikání je i projektová kancelář.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

VASTA NORTH s.r.o.

Realizujeme a udržujeme okrasné zahrady a zeleň, pěstujeme a prodáváme okrasné rostliny a dřeviny. Věnujeme se stavební činnosti - stavíme a rekonstruujeme rodinné domy, byty, interiéry na klíč a také drobné zahradní stavby. Poskytujeme poradenství v oblasti realit a zajišťujeme potřebné formality k realizaci stavebních prací. To vše v oblasti Ústí nad Labem a okolí.