• Detail firmy

Amber Hotels, s.r.o.

Základní popis

Hotelový řetězec se 4 hotely, ubytování, stravování, konferenční prostory a sportovně - relaxační vyžití. Vhodné i pro firemní klientelu

Adresa

Milevská 1695/7
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64824764
  • Služby

Výrobky, činnosti

Hotel Amber

Hotelový řetězec se 4 hotely, ubytování, stravování, konferenční prostory a sportovně - relaxační vyžití. Vhodné i pro firemní klientelu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 165 241
Fax: +420 261 165 001
E-mail: amberhotels@amberhotels.cz
WWW: www.amberhotels.cz

Kontaktní osoba

Ing. Věra Soukupová - Jednatel

Telefon: +420 261 165 311

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Hotel Ostaš

Poskytujeme ubytování v centru hlavního města Prahy. Soukromý hotel nabízí ubytování pro jednotlivce i skupiny, jak v apartmánech, tak v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, můžete mít s sebou i svého psa. Výhodou je bezplatné parkování přímo před hotelem a snídaně formou teplého i studeného bufetového stolu. Prostory hotelu jsou nekuřácké.

BULIRO CLUB s.r.o.

Pronájem bytových a nebytových prostor ke komerčním účelům včetně parkování v uzavřeném areálu a kompletních služeb. Pronájem zasedacích místností.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.