• Detail firmy

AMARKO reklamní agentura

Základní popis

Reklamní agentura a fotoateliér nabízí technické,módní,portrétní,reportážní,sportovní,průmyslové,katalogové,školní a svatební fotografie.Tvoříme design pro reklamní tiskoviny,prospekty,letáky,plakáty,kalendáře,veletržní expozice,obalový materiál,tisk

Adresa

Ševcovská 814
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13689673
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Tvorba designu pro reklamní tiskoviny

Tvoříme design pro reklamní tiskoviny, prospekty, letáky, plakáty, kalendáře, veletržní expozice, obalový materiál, tisk a web, e-shopy,webové stránky

Kontaktní údaje

Mobil: 777 567 702
E-mail: amarko@amarko.cz
WWW: www.amarko.cz

Kontaktní osoba

Martina Marková - Majitel

Další firmy v oboru

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

WOIT s.r.o.

Zabýváme se prodejem počítačů. Poskytujeme IT služby, webdesign a grafické práce. Naučíme Vás efektivně využívat aplikace od společnosti Google - google apps. Věnujeme se internetovému prodeji náplní a tonerů, čistících prostředků či personálních počítačů. Specializujeme se na grafické práce - grafické návrhy statických nebo animovaných bannerů.