• Detail firmy

AMAR INSTALACE, s.r.o.

Základní popis

Zajistíme kompletní instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně poradenské činnosti. Nabízíme také výkopové a zemní práce.

Adresa

Úzká 185
251 64 Struhařov

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27120392

Výrobky, činnosti

Instalatérství, topenářství, plynařství

Kontaktní údaje

Telefon: 603 189 677
Další firmy v oboru

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

DESTRO Miroslav Karas

Zpracování ocelárenských a stavebních odpadů. Prodej drtí, kameniva a štěrků dle CSN EN 13 242. Recyklace žáruvzdorných vyzdívek. Prodej žáruvzdorných hmot. Zemní a bourací práce. Zajišťujeme dopravu prostřednictvím smluvních dopravců. Více na našich internetových stránkách.

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.