• Detail firmy

AMADIA Invest, s.r.o.

Základní popis

Zprostředkujeme prodej, koupi nebo pronájem nemovitostí. Zajišťujeme hypotéky, právní servis, poradenství a znalecké posudky. Správa nemovitostí

Adresa

Žižkov, Roháčova 144/16
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27653455

Výrobky, činnosti

Reality

Prodej,pronájem domů,bytů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 245 006 452
Mobil: +420 603 528 569
E-mail: info@amadia.cz
WWW: www.amadia.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Šarapatka - Jednatel

Ing. Jakub Schejbal - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ANESO, s.r.o.

Poskytujeme služby spojené se správou nemovitostí, obytných domů, nájemních domů, družstevních domů. Nabízíme údržbu, opravy domů, provoz kotelen, dodávky tepla. Pro naše klienty zpracováváme také účetnictví a zajišťujeme nepřetržitou havarijní službu prostřednictvím externí firmy.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.