• Detail firmy

ALZHEIMER HOME ZÁTIŠÍ z.ú.

Základní popis

Alzheimer Home Zátiší je centrem pro pacienty s alzheimerovou chorobou a jinými typy demencí. Nabízíme maximální péči a komfort.

Adresa

Urešova 1757
148 00 Praha 4 - Kunratice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03593207

Výrobky, činnosti

centrum pro pacienty s alzheimerovou chorobou

Kontaktní údaje

E-mail: info@alzheimerhome.cz
WWW: www.alzheimerhome.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Kosová

Mobil: +420 731 641 765
E-mail: alzheimerhome@post.cz

MILOŠ ČERVENKA - Jednatel

Další firmy v oboru

KP clinic - moderně ke zdraví a kráse

Jsme poradenské centrum zabývající se holistickým přístupem k lidskému zdraví. Nabízíme analýzu kapky krve, odborné poradenství a zaměřujeme se na rovnováhu organismu, masáže nebo detoxikaci. Dbáme na individuální přístup. Máme zkušenosti s plazmovým generátorem a komplexní analýzou organismu.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.