• Detail firmy

Alwer office s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem kancelářské a výpočetní techniky. Provádíme veškerý servis kopírovacích strojů, tiskáren a počítačů včetně podnikových sítí.

Adresa

Legerova 24
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27895122
DIČ:  CZ27895122
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej kancelářské techniky

Zabýváme se prodejem kancelářské a výpočetní techniky. Mezi služby Alwer Office patří fakturační prodej, leasing a pronájem.

Kontaktní údaje

Telefon: 321 717 617
Fax: 321 717 617
E-mail: info@alwer.cz
WWW: www.alwer.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Brožek - Jednatel

Mobil: +420 603 517 463
Další firmy v oboru

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

BRAHA plasty s.r.o.

Lisováním plastických hmot a nástrojářstvím se zabýváme již od roku 1990. Dodáváme výlisky pro odběratele z oblasti kancelářských potřeb, ručního nářadí a technické výlisky (strojové díly). V roce 1999 jsme společnost reorganizovali a přestěhovali jsme se do větší výrobní haly. O pět let později jsem posílili a modernizovali strojový park a zároveň navýšili počet kvalifikovaných zaměstnanců.

''TiK'' Zbigniew Tolak

Vyrábíme produkty, které používají různé druhy film / PVC, PP, PE / a kombinovat je s papíry a lepenky. Design a výroba reklamní, propagační a utility.