• Detail firmy

ALUXXON - TABULE s.r.o.

Základní popis

Prodej a montáž školního nábytku, keramických školních tabulí, kateder, počítačových stolů i příslušenství. Nabízíme židle PAGHOLZ.

Adresa

Na Staré cestě 1325
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27151727
DIČ:  CZ27151727

Výrobky, činnosti

Počítačové stoly

Kontaktní údaje

E-mail: keramicketabule@seznam.cz
WWW: www.keramicketabule.cz

Kontaktní osoba

Jan Rubáš - Jednatel

Mobil: +420 603 561 514

MUDr. Martin Vydra - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.

PPB services, s.r.o.

Hlavní činností společnosti je kovoobrábění a svařování hliníkových, ocelových a nerezových materiálů. Vyrábíme na míru stojany, regály a další nábytek do obchodních a kancelářských prostor. Dále se věnujeme výrobě kuchyňských linek a vestavěných skříní. Dodáváme kvalitní produkty za příznivé ceny. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte se i Vy jedním z nich!

Jiří Minařík

Věnujeme se truhlářské výrobě kuchyní, vestavěného i sektorového nábytku na míru pro firmy i domácnosti. Používáme kvalitní materiály a dbáme na individuální domluvu s každým zákazníkem. Působíme v Kladně a přilehlém okolí.