• Detail firmy

ALUSTAV, s.r.o.

Základní popis

Dodávání, zpracování a montáž systémů Alucobond, Neobond, Alcopanel pro opláštění stěn průmyslových i reprezentativních objektů. Kompozitní hliníkové panely. Stropní kovové podhledy. Průmyslové izolace. Pronájem plošin.

Adresa

Krakovany 214
281 27 Krakovany

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28412605
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zpracování a montáž systémů pro opláštění stěn

Kontaktní údaje

E-mail: info@alustav.cz
WWW: www.alustav.cz

Kontaktní osoba

Danouš Jareš - Jednatel

Mobil: 603 244 543

Zdeněk Navrátil - Prokurista

Telefon: 724 873 070
Další firmy v oboru

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

Jiří Zárybnický

Zabýváme se dodáváním a realizací pokládky kamínkových koberců kolem bazénů, chodníků, na nádvoří nebo na vjezdy. Provádíme hydroizolaci.