• Detail firmy

ALUPROCES s.r.o.

Základní popis

Výroba, dodávky, montáže - hliníková a plastová okna, dveře, fasády, fasádní systémy, zimní zahrady, protipožární dveře a výplně. Dodáme karusely a automatické dveře. Zajistíme komplexní zpracování hliníkových systémů zastínění, rolet, zábradlí.

Adresa

Náchodská 818
549 41 Červený Kostelec

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27531562

Výrobky, činnosti

Výroba, dodávky, montáže -

hliníková a plastová okna, dveře, fasády, fasádní systémy, zimní zahrady, protipožární dveře a výplně. Dodáme karusely a automatické dveře.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 420 802
E-mail: aluproces@aluproces.cz
WWW: www.aluproces.cz

Kontaktní osoba

Jan Černý - Jednatel

Mobil: 773 114 144

Tomáš Prosa - Jednatel

Další firmy v oboru

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.

HELLA stínící technika s. r. o.

Zajistíme výrobu, prodej a montáž pro exteriér - bezpečnostní rolády, žaluzie, markýzy, rolety. Interiér - vertikální a horizontální žaluzie, rolety, plisé. Dodáváme stínění zimních zahrad, markýzy a slunečníky pro gastronomii či dělící pohyblivé příčky.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!