• Detail firmy

Alumarc, s.r.o.

Základní popis

olečnost Alumarc s.r.o. se specializuje na výrobu lehkých obvodových plášťů, prosklených střech, átrií, zimních zahrad, lehkého hliníkového zábradlí, oken a dveří. Spolupracujeme s předními výrobci hliníkových profilů, společností Aluprof a SAPA.

Adresa

Lučina 8
739 39 Lučina

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27860370

Výrobky, činnosti

výroba lehkých obvodových plášťů

Kontaktní osoba

Ivan Mojžíšek - Jednatel, Obchodní reprezentant

Telefon: 558 689 004
Mobil: 775 686 016
E-mail: info@alumarc.cz
WWW: www.alumarc.cz/kontakt.aspx

ing. Petr Fabík - Jednatel

Peter Krška - Jednatel

Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.